top of page

Redüktör

neri

vibrasyon motoru

varvel

elektrik motoru

Nova ile Güçlenme Zamanı

redüktör

varvel

vibrasyon motoru

elektrik motoru

neri

1F66C9CA-2119-439F-8562-D90E0F26D240_L0_

Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri 1995 yılından itibaren Türkiye’de özellikle Avrupa’da ve dünyada kalite ve teknolojisi ile ön plana çıkmış birçok ünlü markanın Türkiye ve Orta Doğu temsilciliğini yapmaktadır. Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri gücünü temsilciliğini yaptığı ürünler ve organizasyonundan alır. Türkiye’deki yatırım alanlarında ve sanayi bölgelerinde satış öncesi ve sonrası desteğini güçlü bir şekilde vermekte olan Nova Güç Aktarım Ve Hareket Sistemleri müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Son 10 yıldır hızla gelişmekte olan Türkiye ekonomisinin can damarı olan yatırım alanlarında oluşan endüstriyel ekipman ihtiyacını karşılarken İzmir, İstanbul ve Ankara'da bulunan uzman ekiplerimiz, güçlü stokumuzla ve aplikasyona yönelik uygun çözümleri ile hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.

Dünyaya Açılan Kapınız

Nova Güç Aktarım ve Hareket Sistemleri olarak amacımız, güç aktarım ve hareket sistemlerinizde

ihtiyaçlarınızı giderecek en kaliteli ekipmanları temin etmektir. Türkiye Distribütörlüğünü yaptığımız

nice dünya markası ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi alarak üretim süreçlerinizi güçlendirin.

VARVEL.png

Varvel Grup, 1955'ten beri endüstrinin birçok alanında düşük ve orta güç, sabit uygulamalar için dişli kutuları, redüktörlü motorlar ve hız varyatörleri tasarlamakta ve üretmektedir.

 

internet sitesini incele

TECNIDEA.png

1988 yılında, uluslararası pazara güç aktarım alanında yenilikçi çözümler sunmak isteğiyle kurulan Tecnidea Cideu, gergi ve salınım elemanları üreten ve satan lider firmalardan biri olarak kendini kanıtlamıştır.

internet sitesini incele

DRAINTECH.png

1999 yılından beri, tecrübesini sürekli gelişen teknoloji ile birleştiren DrainTech, güç aktarım sistemlerinde, müşteri odaklı çözümler geliştirmektedir.

internet sitesini incele

NERİ.png

Neri Motori, 1946'dan beri çeşitli endüstriyel uygulamalar ve sektörler için asenkron elektrik motorlarının tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

 

internet sitesini incele

ZD.png

Hassas süreçler için sağlam çözümler sunan ZD, kısa sürede global bir güce sahip olup, hassas dişliler, planet dişliler, dişli motorların gelişimi ve üretimi konusunda sektörde uzmanlaşmıştır.  

internet sitesini incele

CHIARAVALLI.png

Üretmiş olduğu vidalı miller ile Chiaravalli kaldırma, indirme, sıralama, oynatma ve çekme gibi birçok fonksiyona uygun çözümler sunmaktadır.

internet sitesini incele

POGGI.png

1958'den beri Poggi müşterilerine kasnaklar, dik açılı dişli kutuları ve diğer özel şanzıman parçaları sunmaktadır.

internet sitesini incele

NIDECFIR.png

Japon teknolojisi ile gıda sektörüne yön veren Nidec-Fir, monofaze ve trifaze olarak üretilen fan motorları ile endüstriyel fırınlara özel çözüm odaklı ürünler sunmaktadır.

internet sitesini incele

EURODRIVE.png

Sahip olduğu kaliteli ve ekonomik ürün yelpazesi ile Eurodrive müşteri odaklı çözümler sunarak, sektörde ön plana çıkmaktadır.

 

 

 

internet sitesini incele

OMB.png

45 yılı aşkın süredir OMB Vibrasyon Motorları, titreşim mühendisliğinde yaratıcı çözümleri ile tüm standart vibrasyon motorlarında  müşteri odaklı çözümleri ile ön plana çıkmaktadır.

internet sitesini incele

Black-Marchio.png

Ma.Ti.Ka yüksek kalite standartlarında fanlar üreterek,

fırın, havalandırma, ısıtma, emiş kontrolü ve daha birçok sektöre yönelik ekonomik ve verimli çözümler sunmaktadır.

 

internet sitesini incele

STMGSM.png

Başarılı ürünler için yüksek teknoloji diyen STM GSM, kontrol ve güç aktarımına dair ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümleri, güçlü ekibi ile 1976 yılından beri karşılamaktadır.

 

 

internet sitesini incele

bottom of page